Viete čo je SSL certifikát?

Našim klientom ponúkame miesto na CLOUDE zabezpečenom SSL certifikátom.

Naši klienti, najmä z okresov mimo Bratislavu s obľubou využívajú cloudové služby, ktoré sú k dispozícii každému nášmu klientovi ktorý o ne prejaví záujem.

Cloud je vlastne pomenovanie pre webové služby, ktoré sú hostované mimo organizáciu. Vďaka tomu je možné využívať takmer neobmedzený priestor a služby.

Praktické využitie majú služby cloud-u, ktoré prostredníctvom nášho partnera poskytujeme. Spočívava najmä v BEZPEČNEJ VÝMENE DÁT, DOKLADOV a INFORMÁCIÍ.

Naše služby cloudu sú zebezpečené SSL certifikátom.
SSL certifikát, ktorý máme inštalovaný na cloude má za úlohu zabezpečiť dátový prenos proti „odpočúvaniu“ a potvrdiť pravosť servera – prevádzkovateľa webových stránok.

Jednou z výhod, ktoré prinášame naším klientom je vyzdvihovanie dokladov u klienta. Deje sa tak prostredníctvom nášho kolegu kuriéra,  ktorý pre doklady pravidelne prichádza podľa dohody.

V prípade, že ste klient ktorý sa nachádza mimo BA môžete využiť cloudové riešenie. Je to vlastne miesto na zabezpečenom serveri, na ktoré je možné uložiť dokumenty v rôznych formátoch /pdf, doc, xls/.

Vzájomne medzi sebou s klientom máme vytvorené a heslom zabezpečené miesto na cloude , kde sú scany dokladov, ale tiež výstupy z účtovníctva a ostatné informácie napríklad o zamestancoch.

PRÍKLAD Z PRAXE

Ak ste spoločnosť alebo podnikateľ napr. z Trenčína, jednou z možností ako doručiť doklady do našej spoločonosti v  čase potrebnom na dodržanie termínu na spracovanie účtovníctva alebo daní je umiestniť scany dokladov na Cloud, kde si ich my môžeme v reálnom čase vytlačit a spracovať.

Ak ste spoločnosť alebo podnikateľ a naša spolpočnosť spracováva pre Vás mzdy a vedie personalistiku, tiež odporúčame využiť cloudové riešenie zapezpečené SSL certifikátom. Vaše podklady ku spracovaniu miezd sú bezpečné odovzdané na spracovanie a rovnako naše mzdové výstupy sú úložené pre Vás na vzájomne bezpečne zdieľanom cloude.

Ak ste teda klient z regiónov mimo BA a máte záujem o naše služby neváhajte nás kontaktovať.
Určite nájdeme vhodné riešenie ako čo najefektívnejšie komunikovať a poskytnuť Vám viac ako je len odovzdanie účtovnej závierky.